Dukja e femrave më të bukura të botës pa makijazh

Dukja e femrave më të bukura të botës pa makijazh

 

Ne jemi mësuar të shohim njerëz të famshëm të mbushur me  makijazh profesional dhe modele të bukura të flokëve.

Megjithatë, disa të famshëm nuk hezitojnë të dalin në publik pa makijazh.

Falë kësaj, ne mund të ju sigurojmë se femrat më të bukura në botë janë po aq simpatike edhe pa artikujt e kozmetikës.

Shumica prej tyre gëzojnë një pamje të bukur dhe tërheqëse edhe kur janë tërësisht natyrale.

Bright Side ju fton të shikoni disa fotografi që ato i kanë shpërndarë në Instagram ku duken të bukura dhe shumë natyrale.

Katie Holmes

Naomi Watts

Tyra Banks

Diane Kruger

Gwen Stefani

Alicia Silverstone

Bella Hadid

Eva Longoria

Milla Jovovich

Salma Hayek dhe Penelope Cruz

Shakira

Adele

Sharon Stone

Catherine Zeta-Jones

Christina Aguilera

Bonus: Marilyn Monroe

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje