Aktori i famshëm: Divorci ta shpif

Aktori i famshëm: Divorci ta shpif

Chriss Pratt dhe Anna Faris konfirmuan vendimin e tyre për t’u ndarë në gusht të vitit 2017, pas tetë vjetësh martesë.

Ky lajm ka bërë bujë në rrjetet sociale.

Më në fund Pratti ka folur për herë të parë për ndarjen nga Anna si dhe ka treguar se si është të rrisësh një djalë që tashmë është pesëvjeçar.

“Divorci ta shpif”, ka thënë për “Entertainment Weekly”.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje