Ami dhe Ermali bëhen me një vajzë!

Ami dhe Ermali bëhen me një vajzë!

Cifti i njohur i ekranit Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bekuan me nje vajze.

Ka qene Ermali i cili ka publikuar ne rrjete sociale te tij me Amin dhe vogelushen e porsalindur. Tashme cifti eshte prinder i dy femijeve se bashku me djalin Joel. /GazetaExpress/

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje