Anxhelina Hadërgjonaj super seksi në Amerikë

Anxhelina Hadërgjonaj super seksi në Amerikë

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ka mahnitur ndjekësit e saj në rrjete sociale me fotot e fundit që ka publikuar.

E veshur e tëra në ar, ajo ka provokuar duke u shfaqur mjaft seksi dhe në formë. Përmes këtyre imazheve shohim edhe format e saj mjaft të kuruara.

Aktualisht Anxhelina po jeton në Amerikë ku është duke kryer studimet duke shkëputur  pak fokusin nga muzika.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje