Arrestohen tre persona për vjedhje në Prishtinë

Arrestohen tre persona për vjedhje në Prishtinë

Të martën në rrugën “Tringë Smajli” në Prishtinë, pas hetimeve të zhvilluara janë identifikuar dhe arrestuar tre të dyshuar.

Nga të dyshuarit është konfiskuar një TV i cili dyshohet të jetë i vjedhur. Me urdhër të prokurorit njëri nga të dyshuarit dërgohet në mbajtje, kurse dy të dyshuarit tjerë janë liruar në procedurë të rregullt.

Nga të dyshuarit është konfiskuar një TV i cili dyshohet të jetë i vjedhur. Me urdhër të prokurorit njëri nga të dyshuarit dërgohet në mbajtje, kurse dy të dyshuarit tjerë janë liruar në procedurë të rregullt.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje