Arrestohet një femër në Vitomiricë të Pejës

Arrestohet një femër në Vitomiricë të Pejës

Në Fshatin Vitomiricë të Pejës është arrestuar një femër, e cila pas një mosmarrëveshje kishte kanosur verbalist viktimën mashkull.

Sipas policisë, ajo u intervistua dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje