Arta Bajrami ekspozon të pasmet më shumë se ç’duhet (FOTO)

Arta Bajrami ekspozon të pasmet më shumë se ç’duhet (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Arta Bajrami tashmë është nënë e tre fëmijëve.

Megjithatë, fiziku i saj tregon se është mëse në formë dhe tejet atraktive. Ajo vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, duke publikuar imazhe të llojllojshme e më së shumti nga përditshmëria.

Në postimin e fundit, Bajrami ekspozon të pasmet më shumë se ç’duhet, teksa tregon një ditë të zakonshme të saj.

Kujtojmë që “A dalim”, është kënga e fundit që ka publikuar, ndërsa është në përgatitje të projekteve të reja.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje