As Samanta nuk ngurron të duket bukur, kësaj here shkëlqen në të...

As Samanta nuk ngurron të duket bukur, kësaj here shkëlqen në të bardha!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella sapo ka sjellë fotosesionin e saj të ri.

Ajo është siguruar që të shfaqet si asnjëherë më parë, teksa tregon tiparet e veçanta që ka. E tillë është edhe në këtë të fundit, me flokë të lëshuara dhe me buzë të kuqe, Karavella ju mahnitë me pamjen e saj.

Samanta së fundmi ka sjellë edhe bashkëpunimin me artistin, Ermal Fejzullahu ‘Faj’, që  po pëlqehet mjaftueshëm nga publiku.

Ajo, poashtu është në përgatitje të projekteve të reja me të cilat do kemi një verë mjaft atraktive.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje