Bebe Rexha liston sukseset e ditëve të fundit

Bebe Rexha liston sukseset e ditëve të fundit

Bebe Rexha është këngëtarja me prejardhje shqiptare, e cila po shënon arritje të mëdha në arenën ndërkombëtare.

Ashtu sikurse Rita Ora dhe Dua Lipa, edhe Bebe Rexha nuk mungon tashmë në eventet më të njohura në botë, shkruan lajmi.net.

Përmes rrjeteve sociale, këngëtarja ka publikuar një listë në të cilën janë renditur sukseset e saj të arritura gjatë ditëve të fundit.

Paralajmërimi i albumit të ri “Expectations”, kënga “Meant to be” u certifikua me platinum, kjo këngë qëndroi e para në top-lista për shumë javë po ashtu kënga “I got you” mori platinum.

Këto ishin disa prej arritjeve të këngëtares ditëve të fundit, ndërsa sukseset vazhdojnë të rriten.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje