Bleona Qereti e dëshpëruar pas famës, do ta arrijë me anë të...

Bleona Qereti e dëshpëruar pas famës, do ta arrijë me anë të zhveshjes (Foto)

Bleona Qereti këngëtarja tashmë me famë ndërkombëtare dhe gjithmonë ekstravagante në daljet e saj në skenë.

Ajo mbrëmjen e djeshme ishte e ftuar në çmimet ”Oskar 2018”, ku duket se nuk mori vëmendjen e duhur në cermoni dhe zgjodhi ta rrëmbente atë duke dalë gati e zhveshur.

Ajo ishte veshur më një fustan rrjetë që dukej si i mbulonte shumë pak gjëra duke lënë të lirë fantazinë.

Madje mediat botërore si Daily Mail apo Ekspress nuk nguruan ta quanin atë ”shqiptarja e paturpëshme”.

Duket se arma më e fortë e Bleonës për të tërhequr vëmëndje kundrejt mediave botërore është veshja e saj ekstravagante ose gati e zhveshur.

Kjo nuk është hera e parë që Bleona komentohet për veshjet e saj në këto evente, ajo është komentuar edhe në vitin 2014 për stilin e saj.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje