Bleona Qereti merr vëmendjen e të gjithëve në Oscar (Foto)

Bleona Qereti merr vëmendjen e të gjithëve në Oscar (Foto)

Një këngëtare shqiptare që ndoshta nuk e keni dëgjuar ndonjëherë, ka vjedhur vëmendjen në qilimin e kuq në ndarjen e çmimeve Oscar, me veshjen e saj me shkëlqim.

Kjo nuk është hera e parë që Bleona është ngjitur lakuriq në ndonjë qilim të kuq në shtet të ndryshme të botës. Por sa më parë që u ngjit ajo në qilimin e kuq të gjithë sytë kishin tek ajo, përcjell Insajderi.

Për fat të mirë, dimri nuk është edhe shumë i ashpër në Los Anxhelos sepse përndryshe Bleona nuk do të kishte mundur të zgjohej nesër në mëngjes.

Bleona u bashkua me emrat e Emily Ratajkowski, Olivia Wilde, Donald Glover dhe Jon Hamm, ndërsa ata mbanin një parti pas ceremonisë së stilit të yjeve të mbajtur në Teatrin Dolby.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje