Blerona pozon para pasqyrës! Tregon se ka të pasme bombastike

Blerona pozon para pasqyrës! Tregon se ka të pasme bombastike

Prezantuesja e ekranit RTV 21, di gjithnjë të tërheq vëmendje në mediat rozë.

Bëhet fjalë për Blerona Zeqirin, format trupore të së cilës lënë shumë për tu komentuar, e madje ekspozimi i tyre nuk është i rrallë.

Së fundmi, ka publikuar një fotografi teksa pozon në pasqyrë dhe shfaq të pasmet bombastike, në llogarinë e saj Instagram.

Ditë më parë ajo festoi ditëlindjen e 23-të, me ç’rast ishte befasuar nga të afërmit dhe miqtë me dhurata të shumta.

Zeqiri, na shoqëron çdo javë me emisionin “1 Kafe prej shpisë”.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje