Blindohet kryeqyteti, alarm për bombë në Tiranë

Blindohet kryeqyteti, alarm për bombë në Tiranë

Një alarm për bombë ka vënë në alarm të gjithë Tiranë.

Mësohet se një valixhe e braktisur ka vënë në alarm forcat e policisë në kryeqytet pasditen e sotme.

Valixhja është lënë në lulishte prapa Pallatit të Kongreseve dhe dyshohet se mund të ketë eksploziv.

Policia ka rrethuar gjithë zonën dhe pritet mbërritja e forcave xheniere për kontrollin e saj. /albeu.com/

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje