Chelsea – Southampton, formacionet zyrtare të gjysmëfinales së Kupës FA

Chelsea – Southampton, formacionet zyrtare të gjysmëfinales së Kupës FA

Chelsea dhe Southamptoni kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare.

Blutë e Londrës janë nikoqir të Southamptonit në ndeshjen e vlefshme për gjysmëfinale të Kupës FA.

Skuadra e Antonio Contes dëshiron ta fitojë këtë ndeshje, pasi fituesi do kualifikohej në finale.

Edhe Southamptoni synon finalen e madhe të Kupës FA, aty ku i pret finalisti i parë Manchester United.

Chelsea: Caballero; Azpilicueta, Cahill, Rudiger; Moses, Kante, Fabregas, Emerson; Willian, Hazard, Giroud.

Southampton: McCarthy; Hoedt, Yoshida, Bednarek; Cedric, Romeu, Hojbjerg, Lemina, Bertrand; Austin, Long.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje