Del pa reçipeta, Baby G ekspozon gjoksin më shumë seç duhet

Del pa reçipeta, Baby G ekspozon gjoksin më shumë seç duhet

Baby G është shumë aktive në rrjete sociale.

Këngëtarja nuk i kursen aspak imazhet provokuese, në të cilat pranon shumë komente nga ndjekësit, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo ka pozuar në bikini dhe një bluzë të shkurtër sipër, me të cilën pothuajse e zbulon tërësisht gjoksin.

“💙 Ishte diçka e re 🔐”, ka shkruar Baby G mbi fotografi në të cilën shfaqet më joshëse se asnjëherë më parë.

Ka ditë prej kur ajo ka paralajmërua një projekt të ri, i cili pritet të publikohet shumë shpejt.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje