Demi ju çmend në paraqitjen e fundit! Ja sa tërheqëse duket

Demi ju çmend në paraqitjen e fundit! Ja sa tërheqëse duket

Demi Rose është njëra ndër modelet më të lakmuara në treg.

Kjo për faktin se ka linja trupore bombastike që çdo femër do e kishte zili. E këto forma, nuk heziton t’i shfaq edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale, ku publikon imazhe të shumta.

Një të fundit me një palë bikini të bardha, Demi thjesht nuk lë vend as për imagjinatë me fizikun seksi që ka.

Pëlqimet dhe komentet janë të shumta në një fotografi si kjo.

Duhet theksuar se, 26 vjeçarja numëron mbi 6 milionë ndjekës në llogarinë personale Instagram, të cilët i provokon herë pas here.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje