Dhjetëra të lënduar nga aksidenti me autobus në Pejë

Dhjetëra të lënduar nga aksidenti me autobus në Pejë

Një autobus i linjës së lirë, që po qarkullonte në zonën e Radavcit, gjegjësisht në vendin e quajtur “Dedesh”, ka pësuar aksident me ç’rast janë lënduar dhjetëra udhëtarë.

Sipas zëdhënësit të Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj, të aksidentuarit janë jashtë rrezikut për jetën dhe po trajtohen nga mjekët dhe se për detajet tjera pritet të na informojë në vazhdim.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje