Digjet një ndërtesë në qendër të Prishtinës, me banorë mbrenda (Video)

Digjet një ndërtesë në qendër të Prishtinës, me banorë mbrenda (Video)

Para disa minutave një ndërtesë në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë është përfshirë nga zjarri dhe disa prej banorëve kanë mbetur brenda.

Një grua e moshuar ka mbetur e ngujuar për momentin në banesës që është duke u djegur dhe ende nuk është arritur që të evakuohet ajo.

Shkaqet e zjarrit nuk dihen ende, ndërsa në vendin e ngjarjes janë dalur zjarrfikësit dhe policia.

KLIKO KETU PER VIDEO

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje