Digjet shtëpia në Poklek të Drenasit

Digjet shtëpia në Poklek të Drenasit

Në fshatin Poklek të Drenasit një person ka raportuar se në rrethana të panjohura shtëpia e tij është përfshirë nga zjarri.

Njësitet policore dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale në vlerë prej rreth 5000 eurosh,  nuk raportohet për të lënduar, njofton Policia e Kosovës.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje