Dua Lipa rikthehet me ish të dashurin?! Ky koment flet shumë (Foto)

Dua Lipa rikthehet me ish të dashurin?! Ky koment flet shumë (Foto)

Përveç muzikës, ajo komentohet shumë dhe për jetën personale.

Flasim për këngëtaren me prejardhje shqiptare, Dua Lipa e cila ka pak kohë që është ndarë nga i dashuri Paul Klein.

Por, siç duket kjo ndarje i ka shërbyer asaj që ta mendoj sërish rikthimin tek kuzhinieri Isaac, me të cilin ka qenë e lidhur para Paul Klein.

Një lidhje mjaft e gjatë e tyre, ku siç duket, nga shenjat që japin në rrjete sociale, shumë shpejt do t’i shohim në krahët e njëri-tjetrit.

Ndonëse ditë më parë i kemi parë teksa bëjnë pëlqime fotografish, tani është Isaac ai që i ka komentuar Duas.

“Si tu rritën kaq shpejtë flokët?”, ka shkruar Isaac, meqë Dua ka disa ditë që ka prerë flokët e shkurtra, dhe kjo foto është para se të bënte këtë ndryshim.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje