E bukur sa më s’ka! Modelja shqiptare ju magjeps në imazhin e...

E bukur sa më s’ka! Modelja shqiptare ju magjeps në imazhin e fundit

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi ka treguar edhe një herë pse është një prej femrave më tërheqëse.

Ajo ka postuar një foto ku shfaqet e mrekullueshme në setin e ri fotografik, e cila vë në pah tiparet e veçanta, e madje është ndër modelet e rralla që nuk ka ndërhyrje kirurgjike.

Dushi, në këtë fotografi shfaqet me një grim më të rëndë së cilës i theksohen buzët e kuqe, dhe me një stil të ndryshëm të flokëve.

Me këtë dukje magjepëse, lirisht mund të themi se është një nga modelet më të bukura në Shqipëri.

Vlen të ceket se, ajo është ‘single’ dhe pa të dashur, përderisa ka një fëmijë nga një lidhje e kaluar.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje