E dashura i publikon foton tërësisht lakuriq Haxhi Krasniqit! (Foto)

E dashura i publikon foton tërësisht lakuriq Haxhi Krasniqit! (Foto)

Boksieri i njohur shqiptar me veprimtari jashtë vendit, Haxhi Krasniqi ka kohë prej se tash përflitet për pjesën private dhe më pak për atë profesionale, shkruan Kosovarja.

I njohur me nofkën Robin Krasniqi, shqiptari i njohur për shumë tituj në karrierën sportive, çdo ditë e më tepër po shfaqet i dashuruar gjë që e dëshmojnë postimet e njëpasnjëshme.

Çifti në fjalë, vazhdimisht publikojnë imazhe të realizuara në kuadër fotosesionesh të ndryshme, e të mos flasim për imazhet e momentit, kur ndodhen në prezencë të njëri-tjetrit. Por, kësaj radhe Heidi Lushtaku, e tradhtoi të fejuarin pasi që i publikoi një imazh krejt i zhveshur, të cilën e përcolli me disa vargje të një kënge mjaft të njohur.

Do të reagoj Robin Krasniqi, duke i’a kthyer me po të njëjtën monedhë apo jo, mbetet të kuptohet.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje