E papritur, “Bahar” uroi në shqip: Mirë se vjen Ramazan

E papritur, “Bahar” uroi në shqip: Mirë se vjen Ramazan

Aktorja e famshme turke ka bërë një postim interesant që do t’i befasojë fansat e saj shqiptarë.

Gaye Turgut e njohur për rolin e Bahar në serialin ‘Beni Affet’ ka publikuar një fotografi ku shihet të jetë e veshur me një kostum prej sulltaneshe dhe me një mbishkrim shqip

‘Mirë se vjen Ramazan’, ishte shkrimi që njëkohësisht edhe uroi filimin e muajit të shenjtë të myslimanëve.

Aktorët turq shpesh u bëjnë befasi të tilla fansave shqiptarë, për të cilët kanë një simpati të veçantë.

Ja çka postoi Bahar në profilin e saj zyrtar.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje