Ekskluzive/ Koalicioni siguron edhe një votë, i bën 80 për demarkacionin

Ekskluzive/ Koalicioni siguron edhe një votë, i bën 80 për demarkacionin

Koalicioni qeverisës dhe partia opozitare LDK-ja deri më tani kanë siguruar 80 vota pro demarkacionit.

Burime të “Republika24” kanë bërë të ditur se me votën e Donika Kadajt-Bujupit kanë arritur të sigurojnë edhe një votë te Lisa Serbe.

Demarkacioni do të jetë nesër në rend dite.

Seanca është caktuar për në orën 16:00.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje