Enca bën gjestin e pahijshëm nga xhami i makinës!

Enca bën gjestin e pahijshëm nga xhami i makinës!

Këngëtarja Enca Haxhia është gjithnjë në qendër të vëmendjes sa i përket jetës dhe karrierës së saj.

Gjithashtu bën gjithmonë të flitet për të edhe përmes publikimeve të saj. Këtë herë ajo ka postuar në Instastories një foto ku nga xhami i makinës ka bërë një gjest të pahijshëm me gishtin e mesit.

Duket se kjo foto është shkëputur nga xhirimet e klipit të saj më të fundit “Dua”. Nuk dihet nëse Enca ia “dedikon” ndonjë personi në veçanti këtë postim të sajin.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje