Enca në USA, ja arsyeja

Enca në USA, ja arsyeja

Enca është njëra nga këngëtaret më të komentuara kohën e fundit sidomos pas projektit “Dua”.

Në imazhin e fundit të publikuar nga vet Enca në llogarinë e saj në “Instagram”, ka treguar se do të jetë në Amerikë.
Atje ajo do të mbajë disa koncerte në New York dhe Detroit. “New York & Detroit për disa ditë! Hera e parë në USA. Kush do vije në koncertet e mija” ka shkruar Enca.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje