Enca pozon provokuese në kishë, përballë Atit (Foto)

Enca pozon provokuese në kishë, përballë Atit (Foto)

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara. E si gjithmonë komentet vijnë për paraqitjet e saj skenike, që shpesh edhe është kritikuar.

Por ditën e sotme ajo ka bërë një postim që ka habitur të gjithë fansat e këngëtares.

Enca ka postuar një foto ku shfaqet në kishë e veshur me të zeza dhe dekoltenë e hapur.

“At kam nevojë të rrëfehem”, shkruan Enca krah fotos e cila ka ngjallur menjëherë reagimin e fansave të cilët nuk kishin si të mos komentonin veshjen që këngëtarja ka zgjedhur për në kishë.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje