Ende s’e keni parë modelen më të bukur (Foto)

Ende s’e keni parë modelen më të bukur (Foto)

Kate Upton ka treguar atë që di më së miri, trupin e saj super seksi

Këtë ajo e ka bërë gjatë një fushate për të treguar format e saj në bikine në një fotosesion të ri me bikine.

Ajo është e njohur për format e saj bombastike sidomos për gjoksin e saj të jashtëzakonshëm.

Kate i ka bërë këto foto për agjencinë e njohur Lipsy dhe ato do të botohen në Next.co.uk .

Modelja 25 vjeçare është paraqitur në formën e sa më të mirë derisa ka pasur të veshur edhe një fustan modern e jo vetëm bikine.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje