Eni Koçi, ekspozon të pasmet bombastike!

Eni Koçi, ekspozon të pasmet bombastike!

Motrat Koçi janë gjithnjë në qendër të shtypit rozë.

Si Greta ashtu edhe kjo e fundit Eni, komentohen pothuajse për çdo lëvizje të tyre, e kjo falë formave trupore bombastike që kanë. Eni është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku publikon imazhe të llojllojshme, në këtë të fundit ekspozon të pasmet e mëdha.

Ndryshe, ajo supozohet të jetë në lidhje me artistin nga Kosova, Genc Prelvukaj edhe pse nuk është konfirmuar asnjëherë nga dyshja.

Ata poashtu kanë edhe dy projekte muzikore të realizuara së bashku ‘Shi bie në Tiranë’ dhe ‘Vetem ti’.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje