Era pozon mbi veturë, shfaqet pa mbathje

Era pozon mbi veturë, shfaqet pa mbathje

Era Istrefi është një nga artistet tona, fama e të cilës ka kaluar kufijtë.

Suksesi i fundi i këngëtares është performimi i himnit të Kampionatit Botëror “Rusia 2018”, bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam.

Ka pak kohë prej kur Era ka lansuar projektin më të ri me titull “Prisoners”, të cilin së shpejti do ta publikojë edhe me videoklip.

Pikërisht për realizimin e klipit, këngëtarja ka udhëtuar drejt Xhamajkës, nga ku së fundi u shfaq tejet joshëse.

Ajo pozoi mbi veturë e veshur në të zeza, meqë rast u shfaq pa mbathje, e fotografia e saj mori shumë pëlqime dhe komente nga ana e ndjekësve të saj.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje