Femra me të pasmet më seksi në planet, do iu lërë pa...

Femra me të pasmet më seksi në planet, do iu lërë pa frymë me setin e ri

Anastasiya Kvitko nuk i kursen aspak provokimet me video dhe foto. E në fakt bukuroshja ruse së fundmi ka publikuar foto tepër bombastike. Anastasiya e cila konsiderohet edhe si rivalja më e denjë e Kim Kardashian, ka “turbulluar” fansat me format e saj në një bikini mikroskopik.

Në fotot e fundit nga plazhi, ku në fokus janë të pasmet bombastike, të cilave me miliona komentues nuk u kanë rezistuar dot.

Kujtojme qe Anastasiya numeron 7.8 milion ndjekes.

View this post on Instagram

Have a great weekend guys 💜 Photo @mikeleshotit

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

View this post on Instagram

Swimsuit @hello_ac305 🌸 Photo @aldorphotography

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

https://www.instagram.com/p/BgKDADnAYxy/?utm_source=ig_embed

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje