Fenomeni Ronaldo, ja si e feston ditëlindjen e të fejuarës

Fenomeni Ronaldo, ja si e feston ditëlindjen e të fejuarës

Festë në Paris me rastin e ditëlindjes së të fejuarës së Ronaldo Femomenit, Celina Locks. Modelja brazialiane ka menduar që 27-vjetorin e lindjes ta festojë me partnerin e saj dhe një rreth miqsh të ngushtë në kryeqytetin francez.

Legjenda e futbollit brazilian duket i marrosur pas biondes Celina, të cilës i shpreh të gjithë dashurinë në rrjetet sociale me mesazhin “Të dua”.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje