Fero publikon projektin e ri të tij “Mamacita” me Sparksi

Fero publikon projektin e ri të tij “Mamacita” me Sparksi

Hip hop ylli i ri, Fero, ka publikuar projektin e tij të ri .

Edhe pse është shumë i ri në moshë Fero gëzon një famë shumë të madhe, ka bërë këngë të shumta dhe të gjitha janë kthyer në hite.

Pasi dëshmoi se “S’ka konkurrencë” me Rinën, talenten e re të hip hopit, Fero i është kthyer një tjetër bashkëpunimi.

Reperi ka bërë të ditur se do të sjell edhe këngë të tjera.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje