Fjalët e Dua Lipës për performancën e Era Istrefit në Botëror

Fjalët e Dua Lipës për performancën e Era Istrefit në Botëror

Këngëtarja kosovare Era Istrefi, sot ka performuar në Rusi ku po zhvillohet dueli i finales mes Kroacisë dhe Rusisë në Kampionatin Botëror të futbollit.

Performanca e saj i ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët, ndërsa ndër ta është edhe këngëtarja tjetër me prejardhje nga Kosova Dua Lipa, e cila ka komplimentuar Erën, transmeton Magazina.al

“Bravo Era”, i ka komentuar Dua Lipa në profilin e Erës në Instagram./Magazina.al/

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje