Fjolla Morina ju çmend me të pasmet e mëdha (FOTO)

Fjolla Morina ju çmend me të pasmet e mëdha (FOTO)

Fjolla Morina është nëna më seksi e estradës.

Këtë këngëtarja, e ka dëshmuar shumë shpesh me fotografitë e saj të llojllojshme, e madje edhe ato shumë provokuese.

Fjolla është aktive edhe në projekte muzikore duke na sjellur klipe të zjarrta por që nuk mungojnë as bashkëpunimet me artistë të suksesshëm.

Megjithatë, ajo që tërheq vëmendjen te Fjolla është se nuk ndalet së ekspozuari gjoksin dhe të pasmet bombastike, pothuajse në të gjitha fotografitë e saj.

Më poshtë  ju sjellim disa imazhe ku këngëtarja 31 vjeçare ju trondit me të pasmet e mëdha.

Projektin e fundit që ka lansuar është ‘CULO’, në bashkëpunim me Muma. Ndërsa tani, Morina ka hapur edhe një biznes në Tiranë.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje