Fjolla pozon tërësisht e zhveshur, mban gjoksin me duar (FOTO)

Fjolla pozon tërësisht e zhveshur, mban gjoksin me duar (FOTO)

Fjolla Morina dëshmon çdo ditë e më shumë se është nëna më joshëse në estradë.

Për këtë, imazhet flasin më së miri, duke mos lënë shumë për të komentuar. Një fotografi që ka publikuar në llogarinë personale Instagram, Morina ju çmend me dukjen teksa shfaqet gjysmë e zhveshur dhe mban gjoksin me duar.

Format trupore bombastike, kanë bërë që të jetë ndër artistet më të përfolura në shoubizin shqiptar.

Fjolla, kohëve të fundit ka tërhequr vëmendjen me postimet e njëpasnjëshme që ka bërë për të dashurin, i cili tanimë nuk jeton.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje