Fotot më të pëlqyera në Instagram (Foto)

Fotot më të pëlqyera në Instagram (Foto)

Jemi në fund të vitit dhe bëjmë llogaritë e bilancet  për cdo gjë.Po përvec tonave u bëjmë llogaritë edhe të tjerëve.

Kështuqë bëmë disa kërkime dhe nxorrëm për ju fotot më të pëlqyera në rrjetin Instagram për 2017.Mos u lumturoni kot,sjemi as unë dhe as ju.

5 vende I ka zënë e rrezikshmja Selena Gomez,pjesën tjetër figura të tjera publike të huaja.

Hidhini një sy:

 

Mua smu duken kushedi se cfarë,madje mendoja që  kisha bërë një punë të mirë me fotot e mia…po ce do që 100 like maximum kapin!

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje