Gazmend Sinani varroset sot në ora 18:00

Gazmend Sinani varroset sot në ora 18:00

Gazmend Sinani do të varroset sot në ora 18:00 në varrezat e qytetit në Prishtinë.

Federata e Basketbollit të Kosovës ka bërë të ditur se kur dhe ku do të bëhet varrimi i Sinanit përmes një njoftimi në faqen e tyre zyrtare.

Përfaqësuesi i Kosovës në basketboll humbi jetën në orët e hershme të mëngjesit të sotëm pas një aksidenti rrugor.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje