Grabitje e armatosur në një barnatore në Prishtinë

Grabitje e armatosur në një barnatore në Prishtinë

Të shtunën pas mesnate një barnatore në Prishtinë ka qenë cak i grabitësve.

Policia njofton e dy persona të armatosur janë futur në barnatore ku kanë grabitur arkën dhe 150 euro para të gatshme, përcjell Klan Kosova.

Bashkë me mjetet grabitësit thuhet se janë larguar nga vendi i ngjarjes. Policia njofton se është duke hetuar rastin.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje