Habit moderatorja, puth në buzë reperin live në emision!

Habit moderatorja, puth në buzë reperin live në emision!

Një lajm për një lidhje mes moderatores Roza Lati dhe reperit Fero ka qarkulluar në media pak kohë më parë.

Mbrëmjen që lamë pas Roza e kishte ftuar reperin në emision dhe qartësoi njëherë e mirë këto zëra.

“Hyra live në Instagram dhe komentonte një djalë O Roza a është e vërtet që të ka ** Fero? Unë ngela dhe thashë që kam 8 muaj që jam në një lidhje me një djalë tjetër, ç’i keni këto muhabete? Sa herë që futem live më bëjnë komente a është e vërtet që kam diçka me Feron. Mua më duket se njerëzit duan të na shohin bashkë”, u shpreh Roza.

Pas pas këtij  sqarimi duke theksuar se ishte e lidhur prej 8 muajsh, moderatorja i bën reperit kërkesën e pazakontë.”Po sikur t’ja bëjmë qejfin njerëzve? Po sikur të të puth unë ty një çik tani bëhet?”, pyeti ajo Feron dhe u afrua ta puthë. Ata shkëmbyen  një puthje në buzë, ndërkohë që pas këtij çasti Fero u ndje në siklet.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje