Ilda publikon një fotografi provokuese, por ja çka i shkruan Ermal Mamaqi!

Ilda publikon një fotografi provokuese, por ja çka i shkruan Ermal Mamaqi!

Ilda Bejleri tanimë cilësohet si një nga prezantueset e sportit më joshëse shqiptare.

Ajo, herë pas here shfaqet atraktive dhe provokuese në rrjete sociale. Në paraqitjen e fundit, duket tejet e ’nxehtë’, teksa ka të veshur një fustan të zi.

Por, ajo që na bie në sy është edhe komenti i komedianit, Ermal Mamaqi që e quan vulgare atë, e më pas vie përgjigja edhe nga Ilda.

Ndryshe, Bejleri shquhet për format trupore bombastike, të cilat bëjnë që edhe mediat të shkruajnë për të.

Ilda, poashtu është fytyra kryesore e ekranit sportiv të DigitAlb.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje