Ish-e dashura e deputetit kosovar, rrezikon t’i bllokohet llogaria në facebook, shkak...

Ish-e dashura e deputetit kosovar, rrezikon t’i bllokohet llogaria në facebook, shkak fotot nudo (Foto+18)

Kishte deklaruar se është një lidhje me një deputet kosovar por që asnjehrë nuk u zbulua se kush ishte apo a ishte e vërtet kjo.

Gjithsesi, modelja Iva Aliko pas vëmendjes që mori me këtë deklaratë, po vazhdon të tërheq vemendje tash me fotografitë e saj, që thuajse janë krejtësisht nudo.

Ajo këto ditë ka zhvilluar një set fotografik, ku shihet duke zbuluar dhe pjesët më intime të trupit.

Iva fotografitë i ka hedhur në facebook, pa menduar fare se ky rrjet social mund ta bllokoj llogarinë e saj, pasi ndalon fotografi të tilla.

Gjithsesi derisa llogaria e saj të jetë e hapur, shikoni fotografitë e saj:

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje