Ja vajzat që erdhën nga “hiçi” dhe morën vëmendje të madhe mediatike...

Ja vajzat që erdhën nga “hiçi” dhe morën vëmendje të madhe mediatike (Foto)

ë qenurit personazh i njohur, zakonisht kërkon disa kritere. Duke filluar që nga talenti (në një fushë të caktuar), e duke përfunduar tek pamja e jashtme.

Por disa nga vajzat të cilat tashmë janë mjaft të njohura kanë morën famë vetëm nnë daljen e parë të tyre mediatike. Albeu.com, iu përcjell më poshtë disa nga vajzat të cilat kanë qënë të “padukshme”.

Sot ajo është një ndër modelet më të komentuara për format e saj fizike si dhe bukurinë, ndërsa herë pas here provokon me foto të nxehta. Bëhët fjalë për Oriola Marashin e cila duket se rifitoi famë të menjëherëshmë pasi mori pjesë në videoklipin e këngës “Mama” të Jonas Blue në bashkëpunim me William Singe. Atje ajo mori famë por të mos u shkëputur më.

Elena Lika është një ndër modelet në Shqipëri, famë që e mori edhe me pjesëmarrjen e saj në “Big Brother”. Tashmë prioriteti i Elenës është modelingu dhe këtë gjë na e ka vërtetuar me setet e reja fotografike.

Genta Gjalpi është një nga personazhet që do të mbahet mend gjatë nga konkurrentët e “Big Brother”. Ajo edhe pas daljes nga ky format vazhdon sërisht të përbëjë lajm.

Marina Fara u bë shumë e famshme me publikimet e saj në rrjetet sociale, publikime këto shumë seksi dhe provokuese. Ajo është edhe vajza e këngëtares së njohur Eli Fara.

Françeska Jaçe, modelja shqiptare e cila mori famë falë pjesëmarrjes në Big Brother. Tashmë jeta e saj komentohet shpesh në rrjetet sociale. /albeu.com/

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje