Jardim do që ta zëvendësojë Wengerin

Jardim do që ta zëvendësojë Wengerin

Trajneri i Monacos, Leonardo Jardim, dëshiron që ta udhëheqë Arsenalin nëse Arsene Wenger largohet, sipas The Independent.

Topçinjtë janë admirues të trajnerit portugez, dhe madje e kishin konsideruar nënshkrimin me të edhe verën e kaluar, sikur Wenger ta refuzonte kontratën dyvjeçare.

Jardim raportohet se është gati për një sfidë të re larg Monakos, ku top lojtarët po vazhdojnë t’i shiten vit pas viti.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje