Javë e gjatë për Bebe Rexhën, ‘përvëluese’ në plazhet e Meksikës

Javë e gjatë për Bebe Rexhën, ‘përvëluese’ në plazhet e Meksikës

Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që gëzon famë ndërkombëtare.

Ajo është shumë aktive me projekte të reja, të cilat priten mirë nga fansat e saj në gjithë botën.

Pas shumë angazhimeve me përplot aktivitete në muzikë, këngëtarja kishte gjetur pak kohë edhe për veten gjatë javës që kemi lënë pas.

Ajo bashkë me miket e saj kishte udhëtuar në plazhet e Meksikës, ku u relaksua nën rrezet e diellit.

Në rrjete sociale, Bebe ka postuar disa imazhe, në të cilat shfaqet tejet joshëse e veshur në bikini, duke vënë më pah linjat bombastike.

Kujtojmë që në fund të muajit qershor, këngëtarja do të lansojë albumin e ri me titull “Expectations”, ndërsa kënga e saj e fundit është “Girls”, në duet me Rita Orën, Cardi B dhe Charli XCX.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje