Jehona Dreshaj “lë në hije” Afërditën, rrëmben vëmendjen me gjoksin e saj...

Jehona Dreshaj “lë në hije” Afërditën, rrëmben vëmendjen me gjoksin e saj (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj ka kohë që nuk është aktive në tregun muzikor.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë e ndjekur në rrjetet sociale, ndonëse prej vitesh është shpërngulur në SHBA.

Jo më pak vëmendje ka rrëmbyer edhe motra e saj, Jehona e cila gjithashtu numëron një numër të madh të ndjekësve në llogarinë personale, Instagram. Ajo publikon imazhe të shumta dhe mjaft provokuese.

Paraqitja e fundit që ka bërë e sjell atë mjaft atraktive e cila vë në pah gjoksin bombastik, madje lirisht mund të themi se lë në hije edhe motrën e saj, Afërditën e cila nuk është se po përflitet edhe aq në shtypin rozë.

/

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje