Jennifer Lopez 48-të vjeçare por kaq provokuese (Foto)

Jennifer Lopez 48-të vjeçare por kaq provokuese (Foto)

Jennifer Lopez konsiderohet si Diva edhe në muzikë por edhe në këndim.

Bëhet fjalë padyshim për këngëtaren Jennifer Lopez, e cila aktualisht është në rolin e anëtares së jurisë në emisionin NBC World of Dance.

Bukuroshja ka publikuar në prapaskenë disa foto nga look-u i saj i mbrëmjes në emision, ku shfaqet e veshur me një fustan rozë shumë të shkurtër, i cili i ekspozon në mënyrë perfekte format e saj fizike.

Me një make up profesional dhe flokët e mbledhura gjysëm, Jenny duket e mrekullueshme.

Paraqitjen e saj do e kishte zili çdo vajzë, e cila është disa herë më e vogël në moshë se ajo.

Sensational: J-Lo sizzled as she looked straight down the camera in a close-up snap as she flirtily sipped her drink

Amazing: Jennifer Lopez, 48, showed off her jaw-dropping figure on Friday as she shared even more snaps from filming for her NBC show World of Dance

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje