Jennifer Lopez s’di të plaket (Foto)

Jennifer Lopez s’di të plaket (Foto)

Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Jennifer Lopez është e njohur për format e saj trupore tejet seksi.

Ajo është parë shpesh duke shkuar në fitnes me të dashurin e saj, Alex Rodriguez.

Dhe të mërkurën, Lopez dukej tejet seksi në fotografitë e postuara në rrjetet sociale ku shihet me rroba sportive.

Për këngëtaren e famshme, mosha është definitivisht është thjesht numër.

Wow: Jennifer Lopez showed off her newest gymwear during a mini photo shoot for her 73 million Instagram followers on Wednesday

Flawless figure: The 48-year-old showed off her defined midsection as well as her sculpted legs and cleavage in a revealing sports bra with patterned leggings

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje