Jet Li në gjendje të rëndë shëndetësore

Jet Li në gjendje të rëndë shëndetësore

Jet Li ka vuajtur efektet e një çrregullimi të tiroides.

Gjatë fundjavës një fans ka publikuar një fotografi me yllin e arteve marciale, duke zbuluar se ai po vuan prej “hipertiroidizmit dhe problemeve të kurrizit”.

Mjekët para pesë vjetëve i kishin dhënë dy mundësi: të vazhdonte të bënte filma ose ta kalonin pjesën tjetër të mbetur të jetës në karrocë.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje