Kamioni rrotullohet dhe del nga rruga (Foto)

Kamioni rrotullohet dhe del nga rruga (Foto)

Në aksin rrugor Kaçanik Hani i Elezit një kamion ka rënë nën rrugë. Duket se deri të ky aksident ka ardhur si pasojë e reshjeve të shiut.

“Republika24” u sjell fotografitë nga vendi i ngjarjes.

SKA KOMENTE

Lini një përgjigjje